Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:
Kategorie

Kategorie

  • Autorzy
Kategoria wyżej
Autorzy

Autorzy

Autorzy

Krzysztof A. (Bakus) Błachut

Interesuje się programowaniem aplikacji sieciowych, tworzeniem stron interneowych, sieciami teleinformacyjnymi (internet) oraz komputerowymi (LAN), uruchomiłem i administruje własnym serwerem (to na nim jest ta strona).

Wolny czas spędzam na powiększaniu mojej wiedzy dotyczącej programowania w PHP na forum dyskusyjnym oraz na kanale IRC wortalu www.php.pl.

Marcin (NetJaro) Jarek

Jestem z Warszawy. Urodziłem się 26 grudnia 1990 roku, więc jeszcze jestem młody ;-). Moją zabawę z programowaniem rozpocząłem gdy poprosiłem kolegę o zrobienie łatwej dynamicznej strony.. nie mogłem się doczekać. Postanowiłem sam wykonać taką stronę. Mimo, że dużo brakowało jej do ideału, kolega był tak miły, że pomógł mi dalej rozwijać umiejętności - chwała mu za to :) Następnie zacząłem rozwijać swoje umiejętności w innych językach programowania. Jestem za stwierdzeniem, że człowiek uczy się całe życie więc postanowiłem, że programowanie zostanie moją życiową pasją.

Mateusz (Mateo) Boguś

Jestem zaangażowany w życie php.pl od niedawna. Zajmuje się recenzowaniem książek. Programuje w PHP od ponad dwóch lat, ostatnio pracuję również z językiem C#.

W wolnych chwilach gram na gitarze (elektryczna/akustyczna/klasyczna).

Michał (Seaquest) Płachta

Z PHP.pl związany od 2004 roku. Od zawsze w ekipie Forum PHP.pl . Wdrożył na PHP.pl wraz z innymi developerami forum Invision Power Board. Obecnie jest jednym z administratorów forum, a także członkiem Zarządu PHP.pl.

Wcześniej współtwórca serwisu wirtuals.pl. Obecnie programista PHP, Python, iOS.

Prywatnie - student Informatyki Stosowanej na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i ratownik medyczny.

Michał (Seth) Gołębiowski

Obecnie zajmuje się pisaniem aplikacji intranetowych w ASP.NET i prowadzeniem serwisu dot-net.pl .

Oskar (Fuzja) Szydłowski

W PHP bawię się już parę ładnych lat, ostatnio zająłem się też Javą i grafiką 3d. Należę do zespołu modern-group ( www.modern-group.org - strona jeszcze nie gotowa) i współtworzę razem z innymi z zespołu strony internetowe, aplikacje typu sklepy, systemy zarządzania treścią itd.

Strona domowa: www.oskarszydlowski.pl (strona będzie działać w połowie marca, na razie jest tylko szata graficzna).

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System