Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Tłumaczenia

Model View Controller
Paweł (hwao) Halicki
Piątek 05 Styczeń 2007

Model View Controller MCV jest sprawdzonym wzorcem na oddzielenie interfejsu użytkownika od warstwy logicznej aplikacji. Pierwotnym celem MVC jest odizolowanie Interfejsu użytkownika i umożliwienie operowania na oddzielonej od widoku warstwie logicznej aplikacji.

Weryfikacja adresu e-mail w PHP
Michał (Xarr) Zieliński
Niedziela 02 Kwiecień 2006

Wiele tworzonych dzisiaj aplikacji internetowych musi umieć radzić sobie z walidacją adresów poczty elektronicznej. Można to zrobić na wiele sposobów, aczkolwiek jest jedna łatwa i szybka metoda polegająca na napisaniu własnej funkcji w PHP. Właśnie to postara się wyjaśnić w niniejszym artykule autor Alejandro Gervasio.

Zastosowanie Ciasteczek przy użyciu JavaScriptu
Adam (dasko) Karczmarz
Czwartek 05 Styczeń 2006

W tym artykule, dowiesz się, jak przechowywać i odczytywać trwałe dane używając ciasteczek(ang. Cookies), małych plików, o wielkich możliwościach. Wyjaśnimy podstawy użycia ciasteczek, zademonstrujemy jak je zapisywać i odczytywać używając JavaScriptu, pokażemy przykład użycia ich w prawdziwej aplikacji.

Tłumaczenia
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System