Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

PHPCon Poland 2012

Ponownie jak w ubiegłym roku, tak samo jak w tym, dołączyliśmy do partonów medialnych konferencji PHPCon Poland - ogólnopolskiego spotkania programistów i entuzjastów języka PHP, organizowanego siłami wolontariuszy internetowych z całego kraju pod egidą zarządu stowarzyszenia Polska Grupa Użytkowników Linuxa (PLUG). Tegoroczne spotkanie odbędzie się w tym samym miejscu, co rok temu, w Hotelu „Przedwiośnie” w Mąchocicach Kapitulnych koło Kielc. Zmianie ulega, w porównaniu do ubiegłego roku, termin konferencji, który ustalony został na weekend 28 - 30 września.

PHPCon Poland to prelekcje, dyskusje panelowe, warsztaty, spotkania towarzyskie oraz elementy rozrywkowe. Kto chce, może się wybrać do pobliskiej miejscowości Święta Katarzyna albo na Łysicę.
Dalsze szczegóły oraz zapisy on-line dostępne są na stronie imprezy pod adresem: http://www.phpcon.pl/. Zapisy zakończą się na dwa tygodnie przed konferencją albo po zapełnieniu ośrodka. Warto jednak pomyśleć o udziale i rejestracji już teraz, bo ceny jak zwykle będą rosły w miarę upływu czasu.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System