Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Aktualności

PHPCon Poland 2015 Agenda
Grzegorz (scanner) Tlołka
Czwartek 03 Wrzesień 2015

Dzisiaj opublikowana została finalna agenda tegorocznego PHPCon Poland. Podobnie jak w zeszłym roku, podzielona ona zostanie na dwie ścieżki tematyczne, jednak sam podział ogłoszony zostanie w późniejszym terminie.
Na razie cieszcie oczy zacnymi tematami, które sami wybraliście i masujcie dłonie do powitań, gdyż albowiem w tej chwili w bazie jest ogółem 796 kont użytkowników, 741 zgłoszeń, w tym 542 potwierdzonych co oznacza wiele, wiele powitań.

PHPCon Poland 2015 Call-for-Proposals
Grzegorz (scanner) Tlołka
Wtorek 02 Czerwiec 2015

Wiadomo już, kiedy i gdzie odbędzie się tegoroczny kongres programistyczny PHPCon Poland 2015. Impreza rusza 13 listopada w czterogwiazdkowym gigancie „Ossa Congrees & Spa” nieopodal Rawy
Mazowieckiej. Jest to jeden z największych obiektów w kraju, zdolny pomieścić na salach i w pokojach ponad tysiąc uczestników.

PHPCon Poland 2014 - warsztaty
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 24 Wrzesień 2014

Poniżej zamieszczamy informacje od Organizatorów, dotyczące warsztatów, które po raz pierwszy w tym roku dołączają do programu konferencji. Polecamy zapoznać się z nimi, aby juz na miejscu nie było zbędnego zamieszania.

PHPCon Poland 2014 - info organizacyjne
Grzegorz (scanner) Tlołka
Poniedziałek 15 Wrzesień 2014

Do Konferencji pozostało już tylko 10 dni, zatem poniżej przedstawiamy Wam ważne informacje od Organizatorów odnośnie przyjazdówl, rejestracji i wszelkich spraw organizacyjnych.

dbConf 2014 - otwarcie zapisów
Grzegorz (scanner) Tlołka
Poniedziałek 15 Wrzesień 2014

Polska Grupa Uzytkowników Linuxa nie zasypia gruszek w popiele i ostro pracuje nad tym, by polska społecznośc IT miała coraz więcej okazji do spotkań na dużych imprezach. Poniżej zamieszczamy invitkę na pierwszą edycję konferencji dbConf 2041 przeznaczonej dla specjalistów różnych środowisk bazodanowych, zarówno SQL jak i non-SQL

PHPCon Poland 2014 - głosowanie na agendę
Grzegorz (scanner) Tlołka
Piątek 06 Czerwiec 2014

Ruszyło głosowanie na Agendę tegorocznego PHPCon Poland 2014. Głosowanie potrwa do 25 czerwca. Po tym terminie, na podstawie waszych głosów, Komitet Programowy dokona wyboru ostatecznego kształtu agendy.
Podobnie jak w zeszłym roku, głosować można na dowolną ilość tematów. Zmieniły się zasady głosowania, które obecnie wyglądają tak:

  • osoby posiadające potwierdzone uczestnictwo na każdą pozycję oddają aż 5 punktów,
  • osoby, które wpłaciły niewłaściwą kwotę albo ich status z innej przyczyny nie może być od razu potwierdzony, głosują oddając 3 punkty,
  • użytkownicy, którzy wypełnili kartę uczestnika, ale nie dokonali wpłaty, oddają po 2 punkty na każdy głos,
  • wszyscy pozostali użytkownicy głosują tak jak dotychczas, czyli 1 punktem.
DrupalCamp Wrocław 2014
Grzegorz (scanner) Tlołka
Czwartek 24 Kwiecień 2014

Ekipa Drupal.pl zaprasza do udziału w konferencji DrupalCamp Wrocław 2014, która odbędzie się 16-18 maja 2014 r. na Politechnice Wrocławskiej. DrupalCamp Wrocław jest organizowany z myślą o polskiej społeczności zainteresowanej platformą Drupal – zarówno programistów, jak i studentów czy przedsiębiorców. Celem dwudniowej konferencji jest wymiana doświadczeń miedzy specjalistami i mniej doświadczonymi użytkownikami, jest to także doskonałe miejsce na promocje firm, związanych z CMS Drupal (aktywny udział w konferencji zapowiedziało wielu polskich specjalistów tego systemu zarządzania treścią).

PHP.pl dla 22. Finału WOŚP
Grzegorz (scanner) Tlołka
Piątek 10 Styczeń 2014

W tym roku postanowiliśmy dołączyć małą cegiełkę do Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - w ramach aukcji Allegro, oferujemy 30 dniową emisję banerów reklamowych na Forum i Wortalu. Po szczegóły zapraszamy do samej licytacji.

PHPCon Poland 2013 - głosowanie na agendę
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 07 Sierpień 2013

Ruszyło głosowanie na Agendę tegorocznego PHPCon Poland 2013. Podobnie jak w zeszłym roku, głosować można na dowolną ilość tematów, przyznając każdemu po jednym punkcie.
Nie ukrywam, że tematów jest sporo, a wśród prelegentów znajdują się także zagraniczni goście, że wymienię choćby znanych z zeszłego roku: Michelangela van Dam czy Wima Goddena. Z osób które znam, warto wymienić Wojtka Sznapkę, Mariusza Gila czy Grzegorz Bartmana.
Głosowanie trwa do 25 sierpnia, także mamy trochę czasu, aby poczytać nieco o autorach jak i samych prelekcjach.

PHPCon Poland 2013
Grzegorz (scanner) Tlołka
Środa 26 Czerwiec 2013

Znany jest czas i miejsce czwartej ogólnopolskiej konferencji dla programistów i entuzjastów języka PHP. W tym roku odbędzie się ona w weekend 25-27 października w hotelu Orle Gniazdo w Szczyrku. Pojemność hotelu powinna tym razem zagwarantować, że miejsca, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, wystarczy dla wszystkich chętnych.

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System