Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Doceniamy publicystów 2 - ogłoszenie wyników

Na wstępie, my, Zarząd, chcielibyśmy ogromnie podziękować Wam za tak bogaty odzew na drugą edycję naszego konkursu. O ile pierwsza edycja skończyła się wzbogaceniem Wortalu o cztery prace, o tyle obecnie aż 13 osób poświęciło swój czas na konkurs. Efektem tego jest 15 prac, które różnią się zarówno pod względem tematyki, jak i poziomu merytorycznego. W konkursie nie wzięły udziału wszystkie osoby, które deklarowały taką chęć - gdyby tak było, liczba prac mogłaby osiągnąć nawet ilość 20 sztuk, co oznacza, iż nasza inicjatywa pozytywnie na Was podziałała. Gwoli przypomnienia - na konkurs można było nadsyłać prace związane z tematyką języka PHP, nie było limitu prac przypadającego na uczestnika, a pula nagród wynosząca 750 zł została podzielona na nagrody finansowe:

  • Pierwsze miejsce: 350 zł
  • Drugie miejsce: 250 zł
  • Trzecie miejsce: 150 zł

Aby nie przedłużać, poniżej przedstawiam listę nadesłanych prac wraz ze wskazaniem trzech miejsc "medalowych". Lista ta będzie aktualizowana o bezpośrednie linki do prac w trakcie ich publikowania. Autorów wymienionych tylko z nicka, prosiłbym o podanie imienia i nazwiska - chyba, że chcą być prezentowani na wortalu właśnie w ten sposób. Lista (z pominięciem wygranych) jest posortowana losowo, nie sugerujcie się więc kolejnością.

  1. Paweł Kowalewski - Generowanie grafiki w PHP
  2. Piotr Śliwa - OOP dla początkujących
  3. Rafał Janicki - NetBeans 6.5

Wierzcie mi lub nie - ale wyłonienie zwycięzców było naprawdę trudnym zadaniem - tym samym zdajemy sobie sprawę, że niewątpliwie znajdą się osoby, które będą miały odmienne od nas zdanie, ale tak to już jest z konkursami.

Nagrodzonych autorów prosimy o wysłanie maila zawierającego imię, nazwisko, adres pocztowy oraz numer konta bankowego, na jakie nagroda powinna zostać przelana. Informacje te prosimy wysłać na adres scanner@poczta.php.pl.

Publikacja zgłoszonych artykułów nastąpi w ciągu najbliższych kilku dni - ze względu na łączną objętość nadesłanych materiałów, nie wszystkie jeszcze zostały wprowadzone do naszej bazy danych. 11 prac, które na chwilę obecną są już przygotowane, przejdzie jeszcze tylko ostatnią korektę i jeszcze dzisiaj część z nich ukaże się w odpowiednich działach Wortalu, spodziewajcie się więc aktualizacji tego wpisu.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (3)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
gratulacje dla zwyciezcow
Czwartek 28 Styczeń 2010 1:01:07 pm - yalus

'Na wstępie, my, Zarząd...' - dobre hehe

gratulacje
Czwartek 02 Kwiecień 2009 5:59:56 pm - pawkow <pawkow.pl_at_gmail.com>

Również gratuluję pozostałym uczestnikom, nie tylko autorom zwycięskich publikacji. Dziękuję również za wyłonienie mojej pracy jako zwycięskiej, nie spodziewałem się tak wielkiego wyróżnienia :)

Gratulacje
Piątek 27 Marzec 2009 5:46:40 pm - kbsucha

Gratulacje dla zwycięzców i dla pozostałych uczestników, czekam cierpliwie na artykuły bo niektóre tematy wyglądają naprawdę obiecująco.

pozdrawiam

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System