Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Konkurs php.pl - pożyteczne i praktyczne biblioteki

Wraz z NQ.pl oraz phpsolutions pragniemy zaprosić wszystkich do konkursu jaki przygotowaliśmy dla polskiej społeczności php. Tematem konkursu są pożyteczne i praktyczne biblioteki w codziennych problemach programisty. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z regulaminem oraz do zgłaszania swoich prac.

Jest to pierwszy konkurs z cyklu jaki zamierzamy w przyszłości kontynuować. Tym razem temat jest prosty i dość ogólny. Chcemy tym samym zjednoczyć oraz zmobilizować Was do czynnego udziału w tworzeniu naszej społeczności. Mamy nadzieję że zabawa tego typu Wam się spodoba i przystąpicie licznie do jej udziału.

Ocena konkursu została podzielona na dwa etapy. Pierwszy to ocena 5 osobowego jury. Osoby wchodzące w jego skład wybiorą 3 pierwsze miejsca. Drugi to wyróżnienie publiczności. Po zakończeniu etapu składania prac każdy chętny będzie mógł zagłosować na projekt swojego faworyta.

?eby Was zmobilizować przygotowaliśmy ciekawe nagrody które na pewno przypadną Wam do gustu. Osoba która zajmie pierwsze miejsce zostanie obdarowana hostingiem NQ.pl - serwer biznes z domeną .pl + SVN + Trac + roczna prenumerata phpsolutions. Za drugie oraz trzecie miejsce - półroczna prenumerata phpsolutions, za wyróżnienie publiczności - roczna prenumerata phpsolutions.

Pierwsza nagroda jest szczególna z powodu oferty jaką przygotowała firma NQ.pl wraz z php.pl (http://www.nq.pl/promo_phppl). Od dziś wystartowała promocja dla programistów. Specjalny pakiet hostingowy - serwer wirtualny + SVN + Trac. Każdy zarejestrowany użytkownik php.pl, zamawiający dowolny serwer wirtualny, będzie mógł uzyskać BEZPŁATNIE repozytorium SVN oraz oprogramowanie do zarządzania projektem - Trac. Jest to kolejny etap wzmacniający naszą współprace.

Na zakończenie przedstawiam terminarz konkursu:

  • Start: 12.12.2006
  • Koniec oddawania prac: 31.01.2007
  • Głosowanie: 2 tygodnie czyli do 14.02.2007
  • Ogłoszenie wyników: 19.02.2007

Skład jury: Tomasz (Sabistik) Wiktorski, Dawid (DeyV) Polak, Paweł (hwao) Halicki, Maciej (Hawk) Jarzębski, Łukasz (Splatch) Dywicki

Informacje na podobny temat:
Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System