Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Dyplomy rozdane!

Dodatkowo mam przyjemność ogłosić, że firma NQ.pl zdecydowała się na wyróżnienie i samodzielne nagrodzenie jeszcze 2 projektów, Vframe framework, który zgłosił Piotr `athlan` Pelczar, oraz (wyróżniony również przez nas) projekt Logger, którego autorem jest Mateusz `CyberBoB` Kaczmarek. Autorzy tych prac otrzymają pakiet NQ.developer pozwalający na utworzenie pięciu repozytoriów SVN oraz projektów zarządzanych przez Trac.

Nagrodzonym i wyróżnionym należą się oczywiście, raz jeszcze, serdeczne gratulacje.

Przy tej okazji jednak, w imieniu ekipy PHP.pl chciałbym złożyć szczególne podziękowania całemu składowi Jury, który poświęcił sporo czasu na analizę i ocenę poszczególnych prac, wybierając, miejmy nadzieję;), te najwartościowsze. W jury tym zasiadali: Tomasz 'Sabistik' Wiktorski, Paweł 'hwao' Halicki, Maciej 'Hawk' Jarzębski, Łukasz 'Splatch' Dywicki i ja, Dawid 'DeyV' Polak.

Szczególne podziękowania należą się oczywiście wszystkim uczestnikom konkursu, oraz całemu gronu odwiedzających art.PHP.pl, oddającym komentarze i głosy na poszczególne prace.

Mamy nadzieję, że pomysł na taką wspólną zabawę Wam się spodobał, i za pewien czas, z równie dużym zapałem znów przyłączycie się do nas.

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2023 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System