Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Aby odnaleźć interesujące Cię informacje wpisz poniżej szukane frazy:
Logowanie

Logowanie

Zaloguj się aby zobaczyć swój profil:

Zmiany w PHPEdia.pl

W ostatnich dniach PHPEdia.pl przeżyła solidny lifting. Co się zmieniło?

Przede wszystkim ponownie możemy pracować na przygotowanym specjalnie na potrzeby PHP.pl skinie, który jednak został już znacznie poprawiony i wyeliminowane zostało sporo jego dotychczasowych błędów.

Przebudowana została również strona główna, która, wzorem www.wikipedia.pl stara się teraz ułatwić odwiedzającym dotarcie do interesujących ich haseł oraz łatwe przeglądanie kategorii.

Udało nam się również poprawić nieco jakość styli, tak więc PHPEdia.pl powinna być teraz czytelna również w przeglądarce Internet Explorer.

Poprawiony również został drażniący błąd, uniemożliwiający poprawne wyświetlanie listingów koduPHP. W tej chwili wszystkie artykuły zawierające fragmenty kodu PHP powinny wyświetlać się poprawnie, wraz z odpowiedni pokolorowanym kodem.

Co prawda nadal pozostało jeszcze sporo do zrobienia, mam jednak nadzieję, że już na tym etapie prac znajdą się osoby, które będą mogły odnieść pożytek z jej istnienia. Wszystkich chętnych zapraszam również do uzupełniania jej zawartości - kto wie bowiem, kiedy i Tobie może okazać się potrzebna taka encyklopedia?

Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (0)
Zaloguj się aby dodać komentarz.
Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System