Witaj, Gościu O nas | Kontakt | Mapa
Wortal Forum PHPEdia.pl Planeta Kubek IRC Przetestuj się!
Kategorie

Kategorie

Kategoria wyżej
O autorze

O autorze

Piotr (kwiateek) Kwiatkowski
Reklama

Reklama

Podobne Artykuły

Poniżej znajduje się lista podobnych artykułów:

Session Handler - część I

Zapewne jak każdy programista wraz z rozwojem swojej wiedzy, a co za tym idzie umiejętności starasz się w nowo pisanych aplikacjach wykorzystywać nowo zdobyte informacje. Zakładam, że nie raz wykorzystywałeś w skryptach mechanizm zarządzania sesją, a jeśli jeszcze nie to nic nie szkodzi - postaram się w tym artykule dotrzeć do szerszego grona odbiorców, którzy są na różnym szczeblu programowania. W artykule zostanie przedstawiona klasa, na podstawie której będziesz mógł napisać własną klasę zarządzania sesją (warstwą pośrednią korzystającą z wbudowanych funkcji PHP). Fachowa nazwa często używana w slangu to "Session Handler" (z ang. uchwyt sesji). W tym artykule skupię się głównie na podstawowych metodach takiej klasy. W następnej części tego tekstu poruszę bardziej zaawansowane aspekty implementacji session handler'a, praktyczne wykorzystanie oraz implementację dla baz bazujących na plikach tekstowych.

Informacje na podobny temat:
Wasze opinie
Wszystkie opinie użytkowników: (3)
Gdzie są wartości dla session_value?
Sobota 26 Wrzesień 2009 7:15:32 pm - maly_pirat <army-clan_at_wp.pl>

Cześć.

A co miałbym przetrzymywać w session_value - teraz widzę tylko, że pobieramy informacje o tym, przepisujemy do zmiennych, ale co dokładnie, jaką zawartość przepisujemy?

piękne
Wtorek 02 Październik 2007 8:24:20 pm - itar

Całkiem porządna instrukcja, szkoda, że autor wsadził tam bugi ... takie chyba dla inteligentnych, by sobie poprawili

Irek

Fajne :)
Niedziela 14 Maj 2006 5:42:11 pm - kackoz <kackoz_at_o2.pl>

Bardzo fajny artykuł. Chciałbym zrobić skrypt logowania za pomocą jego, ale jestem początkującym programistą PHP. Pomożecie?

Mentax.pl    NQ.pl- serwery z dodatkiem świętego spokoju...   
O nas | Kontakt | Mapa serwisu
Copyright (c) 2003-2024 php.pl    Wszystkie prawa zastrzeżone    Powered by eZ publish Content Management System eZ publish Content Management System